
Саморез кровельный окрашенный по металлу 4,8х19 с резиновой шайбой Вишневый 3005
- В наличии
- Оптом и в розницу
325 ₴/пач
Показать оптовые ценыСаморез кровельный окрашенный по металлу 4,8х19 с резиновой шайбой
Покрівельні саморізи використовують для кріплення листового матеріала до металевих конструкцій, найчастіше - для монтажа покрівлі, заборів тощо.
Виготовляються з оцінкованої сталі, фарбуються спеціальною порошковою фарбою, яка захищає їх від корозії та надає привабливого вигляду. Має шайбу з гумовою прокладкою. Завдяки цьому саморіз забезпечує якісну гідроізоляцію,що особливо важливо при монтажі покрівлі.
Такі саморізи мають шестигранну голівку і свердло на конці. Свердло покрівельного саморіза дозволяє встановлювати його без попереднього свердління листового матеріалу. Монтаж саморізів виконується за допомогою шуруповерта з насадкою , або за допомогою шестигранного ключа.
Пакуються саморізи в картонні коробочки (пачки) по 250шт
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Упаковка | Пачка |
| Вес упаковки | 1.35 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежного изделия | Саморез |
| Материал крепежного изделия | Сталь |
| Вид шлица | Шестигранник |
| Назначение крепежного изделия | Кровельный |
| Диаметр резьбы крепежного изделия | 4.8 мм |
| Форма головки крепежного изделия | Шестигранная |
| Тип наконечника | Острый |
| Длина крепежного изделия | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (Ral) | Вишневый 3005 |
- Цена: 325 ₴/пач

